Yerleşim

Otel Gaziantep “Kültür Yolu” üzerindedir. Sultanahmet İstanbul için ne ise, Kale ve civarı da Gaziantep için odur. Ziyaret etmek istediğiniz tüm tarihi ve kültürel mekanlara birkaç adım uzakta olacaksınız.

Gaziantep Kalesi, Hamam Müzesi, Mutfak Müzesi, Bakırcılar Çarşısı, Cam Müzesi, Elmacı Pazarı, baklavacılar, kebapçılar, katmerciler, lokantalara 5-10 dakika içerisinde yürüyerek ulaşabilirsiniz.

Arkeoloji Müzesi, Zeugma Mozaik Müzesi, Tarihi Bey Mahallesi ve Kent Müzesine otelden yürüyerek 20 dakikada ulaşabilirsiniz. Otele uzaklıkları,

Gaziantep Tren Garı: 2 km

En yakın Tramvay durağı (Kamil Ocak): 1 km

Gaziantep Havaalanı: 18 km

Gaziantep Otogarı: 5 km

Belediye Otobüs durağı: 30 m

Gaziantep Havaalanından Otele Nasıl Ulaşırsınız?

İsterseniz otelimizin havaalanı transferi için anlaşmalı olduğu taksilerle günün hangi saati olursa olsun, güvenli bir şekilde 60 TL karşılığı havaalanından alınarak otele getirilirsiniz. Yolculuğunuz 20 dakika sürer. Transferi organize etmemizi isterseniz lütfen bizi +90 (342) 231 20 44 no’lu telefondan arayınız.

Havaş ile otele gelmeyi planlarsanız Öğretmen Evi durağında inmeniz ve yaklaşık 10-15 dakika yürümeniz gereklidir. Havaşın servis ücreti 10 TL’dir.

Hava Gaziantep Havalimanı Otobüs Saatleri;

www.havas.net/tr/Hizmetlerimiz/OtobusHizmetleriveOtopark/OtobusServisNoktalari/Pages/Gaziantep.aspx

Gaziantep ve Otel Hakkında Bilgi Almak İsterseniz;

Otele vardığınızda konaklamanızın rahat ve konforlu geçmesini sağlayacak olan değerli çalışanlarımız Mustafa ve Nasibe karşılar. Bizler bu şehrin yerli ailelerinden olduğumuz için şehrimizi tanırız. O nedenle, hotel misafirimiz olun ya da olmayın seyahatinizle ilgili merak ettiklerinizi çekinmeden bize sorabilirsiniz. Cevap vereceğimizden emin olun.